Pobierz Fortress: Destroyer na Androida - MOD Unlock

Pobierz Fortress: Destroyer na Androida - MOD Unlock


Wersja Androida: 1.0
Instalacje: 100 000-500 000
Rozdział: Akcja
Programista: ninja kiwi
Otrzymać Fortress: Destroyer dla Androida Google Play
Obrazki:
Pobierz Fortress: Destroyer na Androida - MOD UnlockPobierz Fortress: Destroyer na Androida - MOD UnlockPobierz Fortress: Destroyer na Androida - MOD UnlockPobierz Fortress: Destroyer na Androida - MOD Unlock

Główne cechy


Fortress: Destroyer na Android - zachwycająca gra z kategorii Zręcznościowe, wyprodukowana zabezpieczonym zespołem deweloperów ninja kiwi. Dla pliki do pobrania gry ci jest to konieczne prokontrolować dostarczoną główny program, wymagane systemowe warunki gry tworzą się od nabytą wersji. Dla bieżącej wersji - Wersja Androida 4.0.3 i nowsze. Świadomie ocenicie do przekazany faza instalacji, ponieważ co bezwarunkowe rozporządzenie producenta aplikacji. Później sprawdź obecność na własnym tablecie niezajętego miejsca pamięci, dla ciebie potrzebny rozmiar - zależy od urządzenia. Dajemy radę ci zdobyć więcej objętości, czym potrzeba do zainstalowania. W godzinach obsługuje się gra dodatkowe pliki będą kopiować się w pamięć, co rozdmucha końcowy obitość. Przenieś różne złe zdjęcia, niejakościowe wideo i nieważne aplikacje. Hacked Fortress: Destroyer na Android, potoczna wersja - 1.0, na portale dostępnie aktualizacja od 13 grudnia 2015 - pobierz zaktualizowaną wersja, w niej są oczyszczone snags i kłopoty.

Załęty:


1. Świetna składnik graficzny, jaka niezrównaną harmonijnie wprowadzić się w grę.

2. Najlepsze treki muzyczne.

3. Zabawne hazardowe zadania.

Wady:


1. Skomplikowane zażądzanie.

2. Duże systemowe warunki.

Komu warto pobrać Fortress: Destroyer (Mod MOD Unlock) Na Android


Nie narzekasz działania, więc dana zabawka dla ciebie. Bez względu będzie pasować tym, kto chce dobrze i s dobrem wprowadzić wolne czas, a tak żę aktywnym miłośnikom zabawek.


Wideo:

» » Pobierz Fortress: Destroyer na Androida - MOD Unlock