Pobierz METAL SLUG X na Androida - MOD Unlock

Pobierz METAL SLUG X na Androida - MOD Unlock


Wersja Androida: 1.3
Instalacje: 50 000-100 000
Rozdział: Zręcznościowe
Programista: SNK CORPORATION
Otrzymać METAL SLUG X dla Androida Google Play
Obrazki:
Pobierz METAL SLUG X na Androida - MOD UnlockPobierz METAL SLUG X na Androida - MOD UnlockPobierz METAL SLUG X na Androida - MOD UnlockPobierz METAL SLUG X na Androida - MOD Unlock

Główne cechy


METAL SLUG X na Android - prawidłowa gra z kategorii Zręcznościowe, wydana pewnym zespołem deweloperów SNK CORPORATION. Dla montowania gry ci nie zaszkodziłoby prokontrolować oryginalną powłokę Android, przepisane systemowe kryteria gry instalują się od nabytą wersji. Dla twego urządzenia - Wersja Androida 2.3.3 i nowsze. Skoncentrowanie ocenicie do ustawiony kryterium, ponieważ co bezwarunkowe zasada autora produktu. Wraz z tym sprawdź istnienie na dostępnym tablecie pustego miejsca pamięci, dla ciebie rzeczywisty rozmiar - zależy od urządzenia. Poradzimy ci zeskrobać więcej objętości, czym zadeklarowano przez autora. W tej chwili obsługuje się gra dodatkowe pliki będą zainstalować się w pamięć, co naroście zsumowany rozmiar. Przenieś różne niepotrzebne zdjęcia, tanie wideo i nieważne aplikacje. Hacked METAL SLUG X na Android, dostępna wersja - 1.3, na stronie dostępnie pobieranie od 21 marca 2017 - zainstaluj nowoczesną modyfikacja, w niej są oczyszczone błędy i nieprawidłowa praca.

Załęty:


1. Piękna grafika, która niezrównaną harmonijnie wprowadzić się w zabawkę.

2. Fajne treki muzyczne.

3. Zabawne hazardowe zadania.

Wady:


1. Skomplikowane zażądzanie.

2. Ciężkie systemowe warunki.

Komu warto pobrać METAL SLUG X (Mod MOD Unlock) Na Android


Uwielbisz działania, z tego pobrane zabawka dla ciebie. Bez wątpienia spodoba się tym, kto życzę wesoło i s zyskiem spędzić wolne czas, a tak żę aktywnym graczom.


Wideo:

» » Pobierz METAL SLUG X na Androida - MOD Unlock